قالیشویی در ازگل

Previous slide
Next slide

شستشوی انواع فرش در محدوده ازگل

شما میتوانید تمامی خدمات فرش شامل شستشوی انواع فرش دستبافت و ماشینی و انواع خدمات مانند رفوکاری، ریشه کشی، شیرازه دوزی و… را با خیالی آسوده به قالیشویی رز بسپارید.
قالیشویی رز با سابقه ای نزدیک به نیم قرن با استفاده از نیروهای حرفه ای می تواند هر آنچه که شما برای خدمات فرشتان نیاز دارید را برطرف نماید.

تماس شبانه روزی

تضمین کیفیت

قیمت مناسب

تحویل فوری

بهترین شستشو
انواع فرش دستبافت و ماشینی

تعداد پرسنل
مشترکین ازگل
تعداد مشترکین

دقت در شستشو

قالیشویی رز در محدوده ازگل با دستگاه های پیشرفته و به روز، با دقتی فراوان به شستشوی فرش گرانبها و ارزشمند شما میپردازد.
فرش ها در دستگاه ها بصورت کامل گذاشته میشود و فرش پس از عبور از تیغه ی ورودی خیس میشود و بعد از آن با مایع های خارجی کف میخورند و فرچه های اتوماتیک روی فرش ها کشیده میشوند، پس از آن با فشار آب روی فرش، باعث میشود فرش ها تمام مواد به جا مانده را پاک کند. پس از آن با گرما و اتو ، کل فرش خشک میشود.
دقت شستشو با دستگاه های پیشرفته باعث میشود تا مشتریان ما از روند شستشوی قالیشویی رز ، رضایت داشته باشند.

شستشو با دستگاه
ریشه بافی و شیرازه
مبلشویی در منزل

شستشوی انواع موکت در محدوده ازگل

شما میتوانید تمامی خدمات موکت شامل شستشوی انواع موکت های معمولی و پالاز و فانتزی و… را با خیالی آسوده به قالیشویی رز بسپارید.
قالیشویی رز با سابقه ای نزدیک به نیم قرن با استفاده از نیروهای حرفه ای می تواند هر آنچه که شما برای خدمات موکت نیاز دارید را برطرف نماید.

فرش ماشینی

انواع فرش
تومان 10000 از متری
  • شستشو با مواد ضدعفونی
  • اتو و کاور پلاستیکی
  • خاکروبی و نظافت
اعلاشویی

فرش دستبافت

انواع فرش
تومان 15000 از متری
  • شستشو با مواد ضدعفونی
  • اتو و کاور پلاستیکی
  • خاکروبی و نظافت
اعلاشویی

شستشوی مبل

انواع مبلمان
تومان 60000 از دستی
  • شستشو با مواد ضدعفونی
  • پاکسازی و لکه برداری
  • خشکشویی در محل
اعلاشویی

مرمت و بازسازی
انواع فرش دستبافت و ماشینی

فرصت باقیمانده برای تخفیف 20 درصدی با سفارش آنلاین

ساعت
دقیقه
ثانیه

بهترین قالیشویی در ازگل

با مجوز رسمی از اتحادیه قالیشویان تهران

شعبات دیگر : تلفن قالیشویی

قالیشویی رز در ازگل یک از بهترین شرکت‌های ارائه دهنده خدمات قالیشویی در ازگل می‌باشد.

قالیشویی در ازگل

بسیاری از مردمی گه در منطقه ازگل و نواحی شمال تهران زندگی می‌کنند. عموما به دنبال یک قالیشویی قابل اطمینان هستند که بتوانند در سپردن فرش و قالی‌های گرانبهای خود به آن‌ها اطمینان داشته باشند.

مساله اعتبار و اطمینان برای قالیشویی رز اهمیت ویژه‌ای دارد به همین جهت است که قالیشویی رز تلاش دارد که با ارائه هرچه بهتر خدمات قالیشویی در تهران بتواند رضایت مشتریان بیشتری را جلب نماید.

هجوم مایتها با فرش‌ها و موکت‌ها 

 بسیاری از خانه‌ها تحت هجوم مایت‌ها قرار دارند، اما با این حال خیلی از مردم از وجود این حشرات ذره بینی اطلاع ندارند.

آن‌ها در فرش، موکت، مبل و تخت خواب خانه یافت می‌شوند و اغلب از پوست مرده انسان تغذیه می‌کنند و می‌توانند از گرد و خاکی که در فرش و موکت گیر افتاده‌اند برای تغذیه نیز استفاده کنند. ما در قالیشویی رز که در نزدیکی ازگل قرار دارد با این موجودات در مبارزه هستیم.

پیشنهاد مطالعه: قالیشویی در قیطریه – حل مشکلات شستشوی فرش

مایت‌ها میهمانان ناخانده خانه‌های ما

تجربه ما در قالیشویی رز در ازگل به ما نشان داده است که بسیاری از خانه‌ها تحت هجوم مایت‌ها قرار دارند، اما با این حال بسیاری از مردم از وجود این حشرات ذره بینی اطلاع ندارند. این موجودات به خودی خود آلرژی زا نیستند، اما از خود مدفوع و پوستی به جا می‌گذارند که می‌تواند بسیار آلرژی زا باشند.

زیرا به دلیل اندازه بسیاری ریز و وزن سبکشان می‌توانند به راحتی در هوا معلق شده و به دستگاه تنفسی ما راه پیدا کنند و منجر به ایجاد علایم آلرژی زا گردند. بسیاری از قالیشویی‌های حرفه‌ای از روش بخارشوی برای از بین بردن این موجودات ذره بینی استفاده می‌کنند. با اینکار آب داغ با فشار بر سطح فرش پاشیده شده که مایت‌ها نمی‌توانند در برابر آن دوام بیاورند.

پیشنهاد مطالعه:‌ رابطه قالیشویی و سلامت خانواده

تصویر ذره بینی از یک مایت

 مایت‌ها یا هیره‌ها موجوداتی میکروسکوپی هستند که از شاخه بندپایان به حساب می‌آیند. این موجودات ریز از موفق‌ترین گونه‌های روی زمین هستند. محل زندگی این حسرات در خاک است و از مواد عالی موجود در خاک تغذیه می‌کنند.

امروزه این موجودات را در خانه‌ها می‌توان یافت. آن‌ها در فرش، موکت، مبل و تخت خواب خانه یافت می‌شوند و اغلب از پوست مرده انسان تغذیه می‌کنند و می‌توانند از گرد و خاکی که در فرش و موکت گیر افتاده‌اند برای تغذیه نیز استفاده کنند. اگر میخواهید خانه خود را از مایت‌ها پاکسازی کنید، همین الآن با قالیشویی رز در ازگل تماس بگیرید تا مشاوران و متخصصین مجرب ما در ازگل حاضر شده و پاکیزه زیستن را به شما هدیه کنند.