شماره ثبت قالیشویی : 0466117732    تلفن دفتر مرکزی: 02122148608 

مقالات

قالیشویی در الهیه قالیشویی در الهیه قالیشویی رز
25 فروردين

قالیشویی در الهیه - شستشوی فرش در قالیشویی رز

نوشته شده توسط 

شرکت رز ارائه دهنده خدمات قالیشویی در الهیه است.

قالیشویی در الهیه

الهیه در منطقه 2 تهران قرار دارد و از نظر جغرافیایی به محله تجرییش، ازگل و دربند نزدیک است. در صورتی که به دنبال قالیشویی در منطقه2 هستید حتما با ما تماس بگیرید.

این شزکت از قالیشویی‌های مدرن در این محدوده است. سرویس‌های مبل شویی و موکت شویی از دیگر سرویس‌هایی است که در قالیشویی ما ارائه می‌گردد.

ما در ارائه خدمات خود اصل مشتری مداری را رعایت می‌کنیم و همواره سعی می‌کنیم در کنار ارائه خدمات با کیفیت  قیمت مناسبی را نیز ارائه دهیم.

سرویس قالیشویی رز در نزدیکی الهیه

یکی از بهترین شرکت‌هایی که در الهیه با استفاده از تجهیزات مناسب به صورت ایمن و بهداشتی خدمات قالیشویی را ارائه می‌دهد، قالیشویی رز است. قالیشویی رز در الهیه مدت‌ها است که در حال ارائه سرویس‌های مختلف به مانند مبل شویی، موکت شویی و قالیشویی به مشتریان خانگی و تجاری است. نزدیکی محل کارخانه قالیشویی رز به الهیه یک مزیت برای ساکنین این منطقه است تا بتوانند در سریع‌ترین حالت ممکن از خدمات گسترده ما استفاده کنند.

اگر در خانه خود از حیوانات خانگی نگهداری می‌کنید از خرابکاری آن‌ها در امان نیستید، بوی بد ناشی از ادرار حیوانات می‌تواند باعث ایجاد آلرژی شده و موجبات رشد باکتری‌های مضر را فراهم کند. گذشته از این، با خشک شدن ادرار سگ یا گربه، کریستال‌های آن‌ها به فرش یا موکت چسبیده و به همین راحتی‌ها با استفاده از شست و شوی خانگی جدا نمی‌شوند.

 Elahiyeh

گاهی بوی بد ناش از این موارد آنقدر زننده است که حتی با شست و شوی خانگی نیز از بین نمی‌روند و نیازمند شست و شو با دستگاه‌ها پیشرفته هستند. گاهی نیز ممکن است که محل ادرار حیوان به دلیل بی رنگ و بی بو بودن قابل تشخیص نباشد. متخصصان با استفاده از نور ماورا بنفش محل ادرار حیوان را پیدا کرده و ان را با استفاده از بهترین تجهیزات شست و شو تمیز و پاکیزه می‌کنند.

خواندن 248 دفعه آخرین ویرایش در چهارشنبه, 12 تیر 1398 12:42
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

جستجو در مطالب قالیشویی