مبلشویی در غرب تهران – عملیات شستشوی مبل در خانه باید حنما با ابزار پیشرفته و دستگاه های برداشت آب انجام گیرد. 

برای دانستن بهترین  روش برای مبلشویی می توانید در ادامه این مطلب همراه باشید.

  مبلمان و راحتی یکی از مواردی هستند که در خانه به راحتی کثیف می شوند. انواع لکه نظیر لکه‌های چربی و مواد غذایی از مهمترین لکه‌هایی هستند که ظاهر مبلمان را تهدید می‌کنند.

همیشه می‌توان با رعایت نکاتی در خانه مبلمان را تمیز نمود. ابتدا باید با استفاده جارو برقی تمام مبل و راحتی را جارو کرد. در نهایت باید با استفاده مواد شوینده محل را شستشو داد.

نکته‌ای که در این مرحله وجود دارد خیس شدن مبل است. در صورت خیس شدن مبل می تواند با استفاده از جاروبرقی‌های جاذب آب مبل را خشک کرد. اما معمولا در خانه‌ها جارو برقی تر وجود ندارد. بنابراین عاقلانه‌ترین کار این است که مبلمان حتما توسط سرویس و خدمات شستشوی مبلمان شسته  نظیر مبلشویی قالیشویی رز استفاده نمود.

روش صحیح شستشوی مبل:

برای شستشوی مبل همیشه به جتس و ساختار مبل خود توجه داشته باشید. شستشوی مبلهای چرمی با مبلهای پارچه ای متفاوت است. اینکه مبل از چوب سخته شده باشد یا آهن نیز از نظر شستشو اهمیت ویژه ای دارد.

سرویس مبلشویی در غرب تهران

سرویس شست و شوی مبلمان علاوه بر پاکیزگی به طراوت و زیبایی سرویس مبلمان کمک کرده و ضمن حفظ کیفیت مبلمان گرد و غبار آلرژی زا را از روی آن کاهش می‌دهد.  در سرویس شست و شوی مبلمان با استفاده از مواد شوینده‌‌ در تار و پود مبلمان حباب‌های کوچک و بزرگی ایجاد می‌شود و این حباب‌ها در هنگام خارج شدن توسط جارو برقی در مسیر خود کثیفی‌ها را به دام انداخته و خارج می‌کنند.

این یک روش ساده و سالم برای شست و شوی مبلمان به حساب می‌آید. بعد از پایان پروسه شما شاهد خواهید بود که رنگ و الگوی مبلمان دوباره به حالت اولیه خود بازگشته است. چرا که کثیفی و گرد وغبار می‌تواند نقش و نگار مبلمان شما را پنهان کند. بعضی افراد در اینگونه مواقع این مشکلات را با استفاده یک پارچه می‌پوشانند، در حالی که تنها چیزی که به آن نیاز دارند یک سرویس شست و شوی مبلمان حرفه‌ای است.

مزایای شستشوی مبلمان در منزل:

جالب است بدانید که استفاده از سرویس شست و شوی مبلمان حتی می‌تواند باعث بهبود هوای خانه شما گردد، چرا که با حذف گرد و غبار آلرژی زا از روی مبلمان شما احتمال آلوده شدن هوای خانه در اثر نشست و برخواست‌های متعدد از مبلمان را کاهش می‌یابد. تنها کافی است که با ما تماس بگیرید، سپس کارکنان ما در محل حاضر شده و ضمن بررسی مبلمان، بهترین گزینه را برای شست و شوی آن انتخاب می‌کنند.

نگران مواد شوینده نباشید:

وقتی شما تصمیم به استفاده از یک سرویس حرفه‌ای شست و شوی مبلمان می‌گیرید، شاید استفاده از مواد شوینده نظیر صابون و شامپوهای شیمایی شما را نگران کند و نگران اثرات زیانبار آن‌ها روی کودکان و حیوانات خانگی خود باشید. اما با استفاده از سرویس شست شوی مبلمان در قالیشویی رز، شما نیازی به نگرانی در این مورد نخواهید داشت چرا که ما از با کیفیت‌ترین مواد شوینده که اثرات زیانباری ندارند استفاده می‌کنیم و به کارکنانمان آموخته‌ایم که آخرین قطره مواد شوینده را از تار و پود مبلمان خارج کنند.

شستشوی مبلمان چرم:

حتی لوازم چرم نیز نیاز به شست و شو دارند. چرا که مبلمان چرم نیز مانند مبلمان پارچه‌ای کثیفی‌ها را به خود جذب می‌کنند، اما چرم در معرض خطر کاهش رطوبت و انعطاف پذیری نیز هست. استفاده از مواد شوینده فوری و واکس‌‌های موجود در بازار می‌تواند آسودگی موقتی را برای شما فراهم آورد، اما این مواد می‌تواند آسیب‌های جدی‌ای را در طول زمان به مبلمان چرم وارد نماید. شست شوی چرم نیاز به لوازم بخصوص دارد که ضمن شست و شوی سطحی آن به اندازه کافی و لازم به چرم رطوبت اضافه کند. بنابریان قبل از اینکه به فکر خرید مبلمان جدیدی بیوفتید بهتر است یک بار به سرویس شست و شوی مبلمان ما فکر کنید.