همواره وقتی سخن از چیدمان اتاق نهارخوری است، بودجه برای بهتر شدن اتاقتان حرف اول را می‌زند، اما با این حال با چند تکنیک ساده می‌توان اتاق نهار خوری را زیباتر جلوه داد. متخصصین قالیشویی رز در شهرک فجر در این رابطه مطلبی را برای شما فراهم کرده‌اند. 

استفاده از قالیچه

قالیچه­‌ها در سرتاسر جهان همواره جزوی از دکوراسیون منزل (چه کلاسیک و چه معاصر) بوده­اند. امروزه می­دانیم که آوردن قالیچه به اتاق نهارخوری چیزی از ارزش­های آن کم نکرده و می­تواند در کنار میز نهارخوری طرحی از رنگ­ها و نقش­ها رقم بزند. در این اتاق از یک قالیچه­ با طرح مراکشی استفاده شده که با چیدمان ضربدری صندلی­های نهارخوری درهم آمیخته و فضا را مجلل نموده است. بعضی از افراد از کثیفی‌های متعددی که ممکن است برای فرش یا قالیچه‌ای که در اتاق نهارخوری است پیش بیاید نگران هستند. در این رابطه همواره قالیشویی رز در شهرک فجر با سابقه‌ای طولانی در زمینه شستشوی فرش، موکت و قالیچه در خدمت شماست.

استفاده از کاغذ دیواری

کاغذدیواری یکی از موارد زیبایی­ست که می­تواند تفاوت چشم­گیری در فضای اتاق­ها ایجاد نماید. اگر به دنبال مجلل کردن اتاق نهارخوری خود هستید تنها چیزی که نیاز دارید استفاده از کاغذ دیواری مناسب است. در این اتاق از کاغذدیواری با طرحی هیپنوتیزم­کننده استفاده شده است که بر کلیه­ی عناصر دیگر موجود در محیط تاثیر می­گذارد. می­توانید برای افزایش اثرگذاری از طرح­های پارچه‌­ای متناسب با کاغذدیواری برای پنجره­ها استفاده نمایید.

نورپردازی خلاقانه

نورپردازی یکی از عناصر کلیدی در طراحی اتاق نهارخوری بوده و جزو  جذاب­ترین­ها نیز می­باشد. در سال­های گذشته نورپردازی دوباره مورد توجه قرار گرفته و همه­ی شرکت­های طراحی به دنبال روش­های جدید و هنرمندانه برای استفاده از نور هستند. در این فضا با زیرکی از خوشه­ای از چراغ­های آویز در شکل­های مختلف و روکش­های یکسان مشکی و طلایی استفاده شده است. تاثیر این نوع نورپردازی خیره ­کننده بوده و تعادلی بین میزان نور در سرتاسر محیط برقرار می­کند.

صندلی روح

 

این نوع صندلی‌ها شفاف هستند به همین دلیل به آنها صندلی روح گفته می‌شود. با این­که چند سالی از ورود این صندلی­ها به بازار نمی­گذرد، اما این نشیمن­گاه­های نرم و مدرن که از روی طرح کلاسیک صندلی لویی شانزدهم ساخته شده­اند می­توانند طوفانی در اتاق شما برپا کنند. مخصوصا اگر تعدادشان بیشتر از یکی باشد. در این فضای نهارخوری صمیمی با استفاده از گروهی از صندلی­های ارواح در کنار یک میزبار شیک حس مجلل بودن به راحتی منتقل شده است.