بهترین سرویس‌های مبل شویی و قالیشویی در تجریش توسط قالیشویی رز ارائه می‌گردد. ما مفتخر هستیم که هرگز مشتریان خود را از دست نمی‌دهیم زیرا به ارائه خدمات با کیفیت و حرفه‌ای اعتقاد داریم. استفاده از شیوه‌های نوین و حرفه‌ای در کنار متخصصین این رشته از ویژگی‌های ما است. 

سرویس قالیشویی رز در نزدیکی تجریش

مدرن شدن زندگی امروزی با کمبود فضای مناسب برای شست و شوی فرش باعث شده است که نیاز به قالیشیویی‌ها بیش از پیش احساس گردد. قالیشویی رز در تجریش سابقه طولانی در شست و شوی انواع فرش و موکت را دارا است. ما مفتخر هستیم که مدرن‌ترین دستگاه‌های امروزی را در پروسه شست و شوی فرش و موکت مورد استفاده قرار می‌دهیم. ما با ارائه خدمات با کیفیت در کنار قیمت مناسب سعی کرده ایم که در جهت خدمات به همشهریان عزیز گام برداشته باشیم. برای دریافت خدمات قالیشویی در تجریش می توانید از شعبه قالیشویی رز در تجریش بهره ببرید. قالیشویی رز در تجریش یکی از بهترین قالیشویی های تهران است که قالی و موکت شما را با استفاده از بهترین تکنلوژی روز با استفاده از شوینده ها نانو شستشوی می نماید.

تجریش در شمال تهران واقع شده و مرکز شهرستان شمیرانات نیز شناخته می‌شود. میدان تجریش که در پایان خیابان ولیعصر تهران است، از مکان‌های تجاری و پر ازدهام به حساب می‌آید. از نقاط جالب و دیدنی تجریش می‌توان امازاده صالح، بازار قدیمی، و مرکز خرید تندیس را نام برد. تجریش در گذشته طجرشت شناخته می‌شد. کهنسالان می‌گویند تجریش همواره در محل کنونی خود قرار نداشته بلکه در نزدیکی پل رومی در جاده قدیم شمیران و به سمت شمال بوده است که در آن تعدادی باغ قرار داشت در اطراف این باغ‌ها گرگ‌های زیادی زندگی می‌کردند که مزاحم اهالی تجریش بودند. از این جهت اهالی این منطقه به حوالی امامزاده صالح نقل مکان کردند.

برای دریافت خدمات قالیشویی در تجریش می توانید با امور مشترکین قالیشویی رز تماس بگیرید. کارکنان ما با راهنمایی شما سعی خواهند نمود بهترین خدمات قالیشویی