شماره ثبت قالیشویی : 0466117732    تلفن دفتر مرکزی: 02122148608 

مقالات

شاید بتوان گفت اصلی ترین کاری که در ایام خانه تکانی انجام می شود، شستشوی فرش ها است. شستشوی موکت ها نیز به دلیل مشکل بودن انجام این کار، از اهمیت بسیار خاص و ویژه ای برخوردار است. در ادامه­ی این مقاله، قالیشویی رز شما را با مشکلات انجام این کار و راه حل آن یعنی خشکشویی آشنا خواهد نمود. 

این روزها علاوه بر خانه ها، شاهد بکار گیری انواع موکت ها در اماکن عمومی همچون رستوران ها، سینما ها، مساجد و ... هستیم. شستشو و نظافت به موقع کفپوش ها برای حفظ زیبایی و سلامت آنها از اهمیت بسزایی برخوردار است. اما از یک طرف به دلیل چسبیده بودن موکتها به کف و از طرف دیگر به دلیل بالا بودن متراژ سالن­های ادارات، امکان شستشوی آنها در منزل فراهم نیست. همچنین بالا بودن متراژ موکت ها امکان انتقال آنها را به قالیشویی ها غیر ممکن می سازد. راه حل این کار، استفاده از خدمات قالیشویی رز در تهران است.

قالیشویی رز علاوه بر شستشوی انواع فرش های ماشینی و دستبافت، شستشوی انواع پرده، پتو، موکت را با کمک دستگاه های مدرن انجام داده و در مواقع لزوم از روش های ویژه ای برای شستشو استفاده می کند. یکی از این روش ها، خشکشویی می باشد که بدون انتقال فرش یا موکت، در محل انجام می شود. خشکشویی یکی از راه­های مؤثر در حفظ پاکیزگی فرش ها، موکت ها و مبلمان می باشد. از خدمات دیگر این شرکت قالیشویی می توان به خشکشویی مبلمان، رفوگری، لکه گیری، ریشه زنی و ... اشاره کرد. کلیه خدمات ارائه شده در محل، در صورت قابل حمل بودن وسایل، در کارخانه نیز قابل انجام می باشند. همچنین خدمات ارائه شده با کیفیت بالا و در کوتاه ترین زمان انجام می شوند. لازم به ذکر است که خشکشویی فرش ها در منزل و با استفاده از شامپوهای مخصوص این کار انجام می گیرد.

فرآیندهای شستشو توسط پرسنل با تجربه و توسط دستگاه های پیشرفته با توان بخار و خشکشویی بالا و کیفیتی برابر با شستشو در کارخانه انجام می گیرند. در کنار موارد اشاره شده، خشکشویی مبل و خوشخواب نیز در محل انجام می شود.

قالیشویی رز متخصص در شستشوی انواع فرش های ابریشمی، دستباف، ماشینی، موکت، پتو، روفرشی، مبلمان و خشکشویی می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از تعرفه خدمات ارائه شده توسط این شرکت، از طریق وبسایت، به بخش "تعرفه ها" مراجعه فرمایید.

همیشه قبل از انتخاب هر جنس گرانقیمتی نگران این هستیم که آیا وسیله‌ای که انتخاب می‌کنیم مناسب است یا خیر. به همین جهت همیشه بیشترین دقت خود را برای انتخاب بهترین گزینه به کار میبریم. فرش یکی از گرانقیمت ترین اجناس داخل خانه است. وقتی فرشی وارد خانه می‌شود سالها طول میکشد تا جای خود را به فرش دیگری بدهد. بنابراین طبیعی است که در انتخاب فرش بخواهیم به گزینه‌ای فکر کنیم که بیشترین تطابق را بقیه عناصر خانه ما دارد. در این مطب قالیشویی رز در پونک راهنمایی را برای انتخاب فرش مناسب آماده نموده است.

بزرگی فرش به چه اندازه باشد؟

اینکه فرش به چه اندازه بزرگ باشد کاملا به این بستگی دارد چقدر فضا در اختیار دارید و بودجه شما چقدر است. اگر فرش را برای اتاق نشیمن خود می‌خواهد و بر روی آن مبلمان قرار می‌گیرد. به این نکته توجه داشته باشید که طرح فرش را مبلمان خواهد پوشاند. اما انتخاب فرشی بزرگ برای زیر مبلمان می‌تواند اتحاد خاصی را بین مبلمان و  فضای پذیرایی ایجاد کند. 

برای فضاهای کوچک نظیر راهروها می‌توان از فرشهای مناسب اینکار استفاده نمود. هرچه فرش کوچک‌تر باشد دارای قیمت مناسبتری است و می‌توان آن را راحت‌تر از مکانی به مکان دیگر انتقال داد. فرشهای کوچک را نیز میتوان برای ایجاد محیطهای کوچک در گوشه و کنار خانه نیز استفاده کرد. مثلا برای میز تلفن در یک گوشه از خانه می‌توانید از یک فرش کوچک استفاده کنید و میز تلفن خود را روی آن قرار دهید. 

رنگ فرش را چطور انتخاب کنیم؟

برای انتخاب رنگ مناسب می‌توانیم به هارمونی رنگ فرش با دیگر عناصر خانه توجه کنیم. هرچه دیوارها روشنتر باشند انتخاب فرشی تیره‌تر گزینه جذاب تری است و هرچه دیوارها تیره‌تر باشد بهتر است که فرش را روشنتر انتخاب کنیم. همچنین در صورتی که بخواهیم فرش حس معتدل‌تر و  آرامش بخشی داشته باشد. می‌توانیم از فرشی با رنگهای کال استفاده کنیم.

قالیشویی رز در پونک آماده ارائه انواع خدمات شستشوی فرش و موکت در تهران می‌باشد.

تا قبل از 5 مهر 1397 تقریبا هیچکس در ایران درباره نام تورقوز آباد اطلاعاتی نداشت. اما در همین تاریخ بود که بنیامین نتانیاهو ادعای عجیب و شاید بیشتر خنده دار را مطرح نمود. او در ادعایش کفته بود که یک انبار قالیشویی در تورقوزآباد به عنوان انبرا هسته‌ای توسط ایران مورد استفاده قرار می‌گیرد. این درحالی بود که بسیاری از ایرانیان حتی روحشان از وجود چنین انباری اطلاع نداشت.  بنابراین  برای خیلی از ایرانیان چنین ادعایی مضحک و بی معنی بود.

تقریبا بعد از 6 ماه از تاریخ این ادعا اکنون بار دیگر نام تورقوز آباد را می‌توان در میان نام‌های خبرهای مختلفی که درباره ایران مطرح می‌شود یافت. زیرا اکنون خبرگذاری رویتر به نقل از منابع آگاه ادعا نموده است که بازرسان آژانس انرژي هسته‌ای از این مکان بازدید نموده‌اند تا مقدمه‌ای باشد بر درخشیدن نان تورقوزآباد در زبان مردم جهان. مقامات ایرانی نیز این اقدام را متناسب با همکاری خود با آژانس دانسته و ادعا نمودند که چیزی برای پنهان کردند ندارند و درهای ایران همواره برای بازرسان هسته‌ای باز است.

قالیشویی رز از قالیشویی‌های مطرح تهران است. شما می‌توانید از طریق این سایت به اخبار مرتبط با قالیشویی و فرش یا موکت دست بیابید.

جستجو در مطالب قالیشویی