شماره ثبت قالیشویی : 0466117732    تلفن دفتر مرکزی: 02122148608 

مقالات

یک قالیشویی خوب در شرایط مناسب هوای مشتری را نیز خواهد داشت. این سر مشق قالیشویی ماست که همیشه هوای مشتریان قدیمی و هم چنین مشتریان جدید خود را داشته باشیم

از عید قربان تا عید غدیر همواره ما با شمائیم با جشنواره ای از تخفیف های خوب 

ما برای مشتریان عزیز استان تهران یک تخفیف ویژه برای بازه زمانی عید تا عید در نظر گرفته ایم که شما میتوانید با توجه به این زمان مناسب برای شستشوی فرش های ماشینی و دستبافت از این فرصت استفاده کنید. چرا که فرش ها برای میکروب زدایی به نور مستقیم خورشید نیاز دارند و این باعث میشود که فرش ها رنگ و بوی تازه ای به خود بگیرند.

با توجه به این امر و همچنین زمان مناسب برای شستشوی انواع فرش ها و همچنین به مناسبت این دهه اعیاد ، پیشنهاد قالیشویی رز این است که این فرصت تخفیف به همراه زمان مناسب شستشو را از دست ندهید .

قالیشویی ما انتخاب برترین هاست و این یک شعار نیست.
قالیشویی رز متخصص در امور شستشوی انواع فرش مفتخر است اعلام کند اولین قالیشویی دارای اعتبار نماد اعتماد الکترونیکی است .همچنین قالیشویی رز دارای مجوز از اتحادیه قالیشویان تهران و همچنین اتحادیه کسب و کارهای مجازی می باشد.

برای دریافت خدمات قالیشویی در تهرانپارس می توانید از خدمات قالیشویی رز در تهرانپارس استفاده کنید.

قالیشویی در تهرانپارس

برای دریافت خدمات قالیشویی در تهرانپارس می توانبد با ما تماس بگیرید. تهرانپارس در منطقه 4 تهران واقع شده است و با محله های نظیر شمیران نو، مجیدیه، کاظم آباد، شمس آباد، مبارک آباد و  بوستان قرار دارد.

در صورتی که در این مناطق به دنبال قالیشویی هتسید با قالیشویی رز تماس بگیرید.

در صورت برو بک لکه بر روی فرش یا موکت عموما ما از مواد شوینده موجود در بازار نظیر شامپو فرش استفاده می‌کنیم. اما می‌توان در خانه با استفاده از لوازم موجود لکه‌های را به نحوی تمیز کرد که حتی بهتر از شامپو فرش باشد.

پاک کردن لکه‌ها با استفاده از شامپو فرش خانگی

 1. با استفاده از یک پارچه کنه ولی تمیز محل لکه را از هر گونه کثیفی پاک کنید

  1. باید آنچه از لکه  که قابلیت جدا سازی از فرش را دارد را از فرش جدا کنیم
  2. سعی کنید که لکه را از بیرون به داخل تمیز کنید
  3. از پارچه‌ای برای تمیز کردن استفاده کنید که از خود رنگ پس ندهد
  4. استفادخ از آب گرم برای تیمز کردن اولیه لکه گزینه فوق العادی است. اما مراقب باشید آب خیلی داغ می‌تواند بسیار آسیب رسان باشد.
 2. مواد را با یکدیگر ترکیب کنید.

  1. شما می‌توانید یک محلول شوینده موثر با استفاده از محصولاتی که در خانه نگهداری می‌کنید بسازید.
  2. استفاده از موادی مانند جوش شیرین، سرکه سفید و هیدروژن پروکساید دارای تمام مواد شیمیایی است که برای از بین بردن لکه کافی است.
  3. مواد را با یکدیگر مخلوط کرده و درون یک بطری اسپری بریزید
 3. چه مقدار مواد را با هم مخلوط کنیم؟

  1. در  ازای هر لیوان آب یک چهارم قاشق چای خوری از جوش شیرین و سرکه سفید را با هم مخلوط کنید
  2. از آب گرم استفاده کنید، آب گرم حلالیت بیشتری دارد و محلول بهتری می‌دهد
  3. برای بهبود بوی محلول می‌توانید از مقداری از اسانس لیمو یا آب لیمو استفاده کنید
  4. این محلول بهترین گزینه برای لکه شکلات و ادرار است
 4. از هیدروژن پروکساید به جای سفید کننده استفاده کنید

  1. برای لکه‌هایی که مقاومت بیشتری دارند می‌توانید از هیدروژن پروکساید استفاده کنید.
  2. به مقدار مساوی هیدروژن پروکساید را با آب گرم مخلوط کنید
  3. هیدروژن پروکساید بهترین گزینه برای از بین بردن لکه‌های خون است
 5. حال می توانید با استفاده از محلولی که استفاده کرده‌اید فرش یا موکت خود را تمیز کنید

 6. اگر لکه تمیز نشد، چطور؟

  1. در صورتی که لکه تمیز نشد، می‌توانید با قالیشویی رز در تهرانپارس تماس بگیرید

وقتی شما از متخصصان ما کمک می‌گیرید، حس مثبتی به شما القا می‌گردد. متخصصان ما با فرش و موکت شما مانند اموال خودشان با احتیاط رفتار کرده و شما را در رابطه با آن چیزی که در حال انجام است و از تمام مراحل کار، آگاه می‌کنند.

قالیشویی در منظریه

محله منظریه در منطقه 2 تهران قرار دارد و شما می‌توانید در صورتی که نیاز به خدمات قالیشویی در منطقه 2 دارید از خدمات قالیشویی در منظریه استفاده نمایید. منظریه یکی از مناطق اعیان نشین تهران بوده و از نظر جغرافیایی به  محله جماران نزدیک است.

اگر از سرویس شستشوی موکت و مبلمان در محل استفاده کنید، کارکنان قالیشویی به همراه خود تجهیزاتی را وارد خانه می‌کنند که برای شستشوی سریع و خشکشویی موکت و مبلمان ضروری است. این تجهیزات به گونه‌ای طراحی شده‌اند که هیچ آسیبی به لوازم خانه وارد نکنند. تجهیزات مذکور عموماً شامل لوازم استخراج آب داغ هستند.

مکانیزم کار به این صورت است که این ابزار، آب داغ را با فشار بر سطح موکت یا مبلمان اسپری می‌کنند و در نهایت آن را از روی سطح شستشو می‌مکند. بنابراین همانطور که متوجه شده‌اید این فرایند از نظر تولید صدا می‌تواند آزاردهنده باشد. پس بهتر است که در زمانی این کار انجام شود که مزاحم دیگر افراد خانواده یا همسایه‌ها نگردد.

ابزارآلات مربوط به شستشو در محل به دو گونه متفاوت از منظر تأمین آب مورد نیاز برای شستشو عمل می‌کنند؛ بنابراین بعضی از این تجهیزات دارای مخزن مناسب برای حمل آب مورد نیاز هستند اما بعضی دیگر باید به سیستم لوله‌کشی خانه متصل شوند. بنابراین ضروری است قالیشویی‌ها از این نظر، مشتریان خود را آگاه سازند. در این‌صورت شما می‌توانید منبع مناسب برای تأمین آب شست و شو را به کارکنان معرفی کنید. عموماً اگر شیر مخصوصی برای انجام این امور در خانه یا محل کارتان قرار نگرفته باشد، می‌توان منبع آب مربوطه را از حمام و یا سرویس بهداشتی یا آشپزخانه تهیه کرد.

آرمان ما در قالیشویی رز در منظریه این است که برای دست‌یابی به کیفیت برتر تلاش کنیم. مشتری آگاه از هر سرمایه‌ای ارزشمندتر است. بنابراین در این راستا همواره تلاش داریم که مشتریان خود را نسبت به مکانیزم کاری مدرن امروزی آگاه سازیم.

جستجو در مطالب قالیشویی