شماره ثبت قالیشویی : 0466117732    تلفن دفتر مرکزی: 02122148608 

مقالات

تمیز کردن محل ادرار حیوان خانگی روی فرش تمیز کردن محل ادرار حیوان خانگی روی فرش تمیز کردن محل ادرار حیوان خانگی روی فرش
28 آبان

تمیز کردن محل ادرار حیوان خانگی روی فرش

نوشته شده توسط 

وقتی که یک سگ دارید، ادرار اجتناب ناپذیر ست. اما سخت نگیرید همیشه راه حلی وجود دارد. متخصصان ما در قالیشویی رز همیشه و همه جا در خدمت شما هستند. در صورتی که حیوان خانگی شما جایی از فرش، موکت و یا مبلمان خانه را خراب کرده، راحت‌ترین راه حل شما تماس با قالیشویی رز است.

تمیز کردن محل ادرار حیوان خانگی روی فرش

گاهی پیش می‌اید که حیوان خانگی شما از شدت هیجان و خوشحالی جایی را خیس می‌کند! مطمانا عصبانی شدن و فریاد زدن آخرین چیزی است که این موجودات دوست داشتنی از شما انتظار دارند. وقتی که با چنین مشکلی مواجه می‌شوید، در صورتی که هنوز محل ادرار خشک نشده، اولین و بهترین گزینه پیش روی شما پاک کردن محل با استفاده از یک پارچه خشک است. محل را می‌توانید با استفاده از مقداری آب دوباره خیس کرده و عملیات خشک کردن را دوباره تکرار کنید. می‌توانید از یک حوله برای جذب آب استفاده کنید.

سپس می‌توانید از مقداری بیکینگ پودر برای جذب بیشتر آب موجود در محل استفاده کرده  در نهایت از مقداری سرکه برای از بین بردن بوی بد استفاده کنید. اما همیشه به همین راحتی‌ها نمی‌شود از دست عواقب ادرار حیوانات خانگی در امان ماند. زمانی که ادرار حیوان خانگی خشک شد. کریستال‌های آن به تار و پود فرش چسبیده و به همین راحتی‌ها جدا نخواهند شد. همچنین اگر جدا شوند و راهی شش‌ها شوند می‌توانند باعث بروز علائم آسم و آلرژی گردند.

توصیه ما به شما استفاده از سرویس قالیشویی رز است. ما با استفاده از تجهیزات پیشرفته به بررسی فرش، موکت یا مبلمان می‌پردازیم و با کشف محل‌های ادرار با استفاده از محلول‌های بخصوص فرش را از بو و کریستال‌های ادرار خلاص می‌کنیم. این پروسه با استفاده از نور ماورا بنفش انجام می‌شود و با عنوان P.U.R.T شناخته می‌شود.

 

خواندن 411 دفعه آخرین ویرایش در دوشنبه, 15 مرداد 1397 16:21
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

جستجو در مطالب قالیشویی