تا قبل از 5 مهر 1397 تقریبا هیچکس در ایران درباره نام تورقوز آباد اطلاعاتی نداشت. اما در همین تاریخ بود که بنیامین نتانیاهو ادعای عجیب و شاید بیشتر خنده دار را مطرح نمود. او در ادعایش کفته بود که یک انبار قالیشویی در تورقوزآباد به عنوان انبرا هسته‌ای توسط ایران مورد استفاده قرار می‌گیرد. این درحالی بود که بسیاری از ایرانیان حتی روحشان از وجود چنین انباری اطلاع نداشت.  بنابراین  برای خیلی از ایرانیان چنین ادعایی مضحک و بی معنی بود.

تقریبا بعد از 6 ماه از تاریخ این ادعا اکنون بار دیگر نام تورقوز آباد را می‌توان در میان نام‌های خبرهای مختلفی که درباره ایران مطرح می‌شود یافت. زیرا اکنون خبرگذاری رویتر به نقل از منابع آگاه ادعا نموده است که بازرسان آژانس انرژي هسته‌ای از این مکان بازدید نموده‌اند تا مقدمه‌ای باشد بر درخشیدن نان تورقوزآباد در زبان مردم جهان. مقامات ایرانی نیز این اقدام را متناسب با همکاری خود با آژانس دانسته و ادعا نمودند که چیزی برای پنهان کردند ندارند و درهای ایران همواره برای بازرسان هسته‌ای باز است.

قالیشویی رز از قالیشویی‌های مطرح تهران است. شما می‌توانید از طریق این سایت به اخبار مرتبط با قالیشویی و فرش یا موکت دست بیابید.